Ajo është e dashuruar në mua, por …

“Kam ngecur brenda qytetit të një ëndërre të gabuar, ajo është e dashuruar në mua, por unë jam me tjetër edhe pse…s’di si t’jua them…”

Thënie nga poeti turk, Atilla Ilhan

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP