Kushedi a më do edhe ai si e dua unë?

“Femrat kanë një raft plot me “nuk di se çfarë të vesh”, një zemër plot me “kushedi a më do edhe ai si e dua unë?” dhe një dashuri plot me “po t’i telefonoj mbase e shqetësoj”

Pablo Neruda, shkrimtar çilian.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP