Ja kush është shef i Kabinetit të kryeministrit Zoran Zaev (FOTO)

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, për shef të Kabinetit të tij, e ka zgjedhur, Mirjana Janevën, njofton Portalb.mk.

Mirjana Janeva, vjen nga Komuna e Strumicës dhe është bashkëpunëtore e afërt me Zaevin.

Mirjana Janeva

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP