Modelja shqiptare në klipin e yllit me famë botërore (VIDEO)

Ne largohemi nga Shqipëria për realizuar videoklipe të bukura, të tjerët vijnë në Shqipëri për të promovuar vendin edhe vajzat e bukura nga Shqipëria. Po flasim për artistin britanik Jonas Blu i cili ka zgjedhur që videoklipin e radhës ta bëjë pikërisht në Shqipëri.

Perveç videoklipit ai nuk ka marrë vajza të huaja për të qenë pjesë e klipit, por ka marrë pikërisht një modele shqiptare mjaft të bukur që besoj të gjithë e njihni, Oriola Marashin.

Modelja e njohur është pjesë e klipit të këngës më të rë të Jonas Blu që titullohet “Mama”. Bukuria e Oriolës, bashkë me bukurinë e bregdetit të jugut ndërthuren në përsosmëri, që klipi i ri i Jonas të jetë i suksesshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP