Leonardo DiCaprio është ndarë nga bjondja daneze

A e ka braktisur Leonardo DiCaprio, Nina Agdal për një tjetër modele? Sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi, aktori i kanë vënë syrin modeles britanike, Roxy Hornen, ndërkohë që akoma ishte në lidhje me bukuroshen daneze.

Një burim për “Radar Online” ka raportuar se DiCaprio dhe Hornen janë takuar për herë të parë në një klub në Londër, vitin e kaluar. Dyshja mendohet se ka kaluar shumë kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Nju Jork.

“Leo ka kohë që i shkruan mesazhe Roxy muajt e fundit, edhe pse të gjithë mendonin se Nina ishte e dashura e tij”, ka thënë burimi. Dyshja raportohet të kenë qenë miq për shumë vite, por DiCaprio ka dëshiruar që miqësia e tyre të shkojë me tej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL