11 destinacionet më të rrezikshme turistike në botë, do kishit guxim të shkonit? #FOTO

Pushimet bëhen gjithnjë të bukura kur shoqërohen me aventura.

Ne kemi sjellë disa nga vendet më të bukura por njëkohësisht edhe më të rrezikshme në botë për tu vizituar.

Nëse jeni gati t’i bëni ballë rrezikut këto vende janë vetëm për ju. Përndryshe, mendohuni dy herë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP