Doni të dukeni 10 vite më të reja? Ja gabimet që po bëni në makeup #FOTO

Ndodh shpesh që të dukemi më të reja se sa jemi konkretisht. Kohën nuk mund ta ndalojmë por ajo që mund të ndalim, janë gabimet që po i bëni në makeup dhe flokë që po ju shtojnë disa vite moshë. Hidhini një sy dhe mbani shënim sepse janë mësime të vlefshme, shkruan revista Class.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP