Mrekullia e parkut Algonquin në Kanada (Foto)

Parku Algonquin ndodhet në Ontario të Kanadasë
Përmes këtij parku kalon lumi Otava, i cili bën të mundur që të futesh në mes të parkut me varkë.

Bukuria që të ofron ky vend është tejet mahnitës dhe mbreslënës.

Më poshtë shikoni disa pamje të mrekullueshme të sjella nga ky park.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP