DiCaprio ndahet nga e dashura

Leonardo DiCaprio i ka dhënë fund lidhjen me bukuroshen Nina Agdal.

Aktori 42-vjeçar dhe modelja 25-vjeçare e “Sports Illustrated” i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para katër ditëve, raporton DailyMail.

“Ata vendosën se ideja më e mirë është ndarja”, ka thënë një burim për tabloidin britanik. “Ata kanë mbetur shokë”, ka shtuar ky burim.

Dyshja nisi lidhjen para dy vjetësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP