Një djalë njëzetë vjeçar ka ndërruar jetë pas goditjes nga energjia elektrike në Tetovë

Një shtetas i Republikës së Shqipërisë dje ka ndërruar jetë pas goditjes nga energjia elektrike në lagjen e Tetovës Drenovec, kumtoi policia.

Në orën 20:55 dje përmes telefonit në SPB Tetovë nga mjeku i Qendrës mjekësore – Tetovë është paraqitur se në një shtëpi në lagjen Drenovec-Tetovë, personi L,A. (20) nga Republika e Shqipërisë, ka ndërruar jetë pas goditjes nga energjia elektrike derisa ishte në banjë.

Inspektim në vendin e ngjarjes kanë bërë Prokuroria Publike dhe ekipet policore të SPB Tetovë.

Me urdhër të Prokurorisë Publike, trupi i të ndjerit është dhënë në autopsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP