Tendencat e makeup-it na vijnë nga Cannes, ja kush u grimua më bukur

Përveç fustaneve, nuk mund të mos i kushtonim një hapësirë edhe pjesës (ndoshta) më të rëndësishme, makeup-it. Është ajo që i jep shkëlqimin e duhur çdo veshjeje, prandaj krahas fustaneve më elegantë në tapetin e kuq të Festivalit të Cannes ditën e djeshme, kemi listuar look-et më të bukura të cilat kanë shoqëruar yjet e ekranit përpara blitzit të fotografëve, shkruan revista Class.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP