Hajdari të hënën do ta promovojë librin “Shtegtim ëndrrash”

Në Qendrën Informative Kulturore – Shkup me 22 maj në orën 19:10 në Sallonin 19:19 do të bëhet  promovimi i librit “Shtegtim ëndrrash”, nga Ajla Hajdari, njofton Portalb.mk.

Librin do ta promovojnë: Fadil Curri, Rexhep Bajrami dhe Zejnepe Rexhepi Alili, ndërsa pjesë nga libri do t’i lexojnë Abahudin Hajdari dhe Ajsel Hajdari.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP