Lamtumirë Arsenal, transferohet te Barcelona (FOTO)

Barcelona tashmë e ka përzgjedhur Hector Bellerinin, të cilit do t’ia besojë krahun e djathtë të mbrojtjes, raporton “Mundo Deportivo”.

Lojtari ka kontratë me Arsenalin deri në vitin 2022, por Barcelona shpreson se do të mund ta transferojë gjatë verës, pasi skuadra londineze mund të mos kualifikohet për në Ligën e Kampionëve.

Bellerin është futbollist i dalë nga akademia e Barcelonës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP