Alves befason Juventusin, zgjedh klubin e ri? (FOTO)

Dani Alves mund të largohet nga Juventus duke u transferuar në Premierligë.

Mbrojtësi brazilian ka zgjuar interesim nga Tottenham dhe Manchester City, raportojnë mediat angleze.

Alves ka shkëlqyer gjatë këtij sezoni tek Juventus, përcjell Lajmi.net.

Por, ai mund të vendos të largohet nga Torino duke e vazhduar karrierën në Premierligë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP