Lajm fantastik për tifozët e Juventusit (FOTO)

Juventus i ka ofruar kontratë të re sulmuesit Mario Mandzukic.

E përditshmja italiane “Il Messaggero” raporton se klubi torinez ka vendosur ta mbajë yllin kroat.

Mandzukic është një nga futbollistët kryesorë të Juventusit gjatë këtij sezoni, përcjell Lajmi.net.

Kurse, menaxheri i tij pritet të mbërrijë në Itali për të diskutuar detajet e fundit për vazhdimin e kontratës së Mandzukicit në Juventus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP