Nëse Real Madrid e fiton Ligën e Kampionëve, ky do të jetë klubi i ri i Modricit (FOTO)

Luka Modric mund të largohet nga Real Madrid.

Nëse skuadra madrilene triumfon në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Juventusit, ylli kroat mund të kërkojë një aventurë të re, përcjell Lajmi.net.

“Diario Gol” zbulon se ish naëtari i Totteanhamit dhe Dinamo Zagrebit ka oferta të majme nga: Chelsea, Arsenal, PSG dhe Bayern Munich.

Finalja e Ligës së Kampionëve zhvillohet më 3 qershor në Cardiff.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP