Neimar imiton Grizmanin, Mesi dhe Suarez nuk e mbajnë dot të qeshurën (Video)

Antoine Griezmann para një jave postoi një fotografi në Instagram ku u tall me Neymarin. Francezi në shaka aludoi se ylli brazilian ia ka kopjuar atij festimin te goli ndaj Villarrealit. 

Por, nuk ka vonuar edhe përgjigjja e Neymarit dhe normalisht që është tipike në stilin e tij.

Në stërvitjen e Barcelonës, Neymar ka imituar festimin e Griezmannit dhe normalisht nga të qeshurat nuk mundën t’i mbajnë as Luis Suarez dhe Lionel Messi.

E gjitha kjo është në kuadër të shakasë pasi ylli i Atleticos dhe Barça kalojnë bukur në mes vete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP