Ka shpresë për të gjithë… (FOTO)

Kur i shohim personazhet e njohur në ekran, ne gjithmonë mendojmë sesa perfektë janë. Por asnjëherë nuk mendojmë se si mund të kenë qenë në fëmijëri, ose në adoleshencë. Edhe ata si të gjithë njerëzit kanë pësuar ndryshime, por ndryshime nga ato ekstremet. Pasi të shikoni fotot e mëposhtme do e kuptoni se për çfarë po flasim dhe me siguri do na jepni të drejtë kur themi se ka shpresë për të gjithë për të ndryshuar për mirë, shkruan revista Class.

Katy Perry 1999, 2017

Chris Pratt 2003, 2017

David Beckham 1995, 2013

Shakira 1990, 2012

Justin Timberlake 1996, 2016

Rihanna 1998, 2008

Dwayne Johnson 1990, 2016

Nicki Minaj 2002, 2016

Adam Levine 1996, 2016

Demi Moore 1970, 2010

Kate Hudson 1993, 2016

Kate Winslet 1985, 2016

January Jones 1989, 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP