Berlusconi thumbon presidentin francez për moshën e gruas së tij

Nuk kanë të sosur komentet për moshën e gruas së presidentit më të ri të Francës, Emmanuel Macron. Pasi u komentua gjërë e gjatë në media, tani është radha të komentojë edhe Silvio Berlusconi.

Berlusconi ka lëshuar një batutë të fortë në lidhje me presidentin Macron dhe gruan e tij. “Macron është një djalë i shkëlqyer. Sigurisht ai ishte me fat që ka një mama të bukur që e merr atë në krahë”,-kjo ka qenë deklarata e Berlusconi-t.

Presidenti Macron dhe gruaja e tij Brigitte kanë një diferencë moshe prej 25 vjetësh nga njëri­-tjetri dhe kjo gjë ka bërë bujë në media. Por me siguri kjo deklaratë e Belusconi-t, nuk i ka prishur shumë terezinë presidentit francez, pasi besojmë se me komente rreth diferencës së moshës që ata kanë janë mësuar tashmë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP