Flori, Argjend, Bakër – Moda shndërrin me nuancat metalike

Flori, argjend apo bakër, stili metalik është glamur nën rrezet e ngrohta të diellit të këtij sezoni. Por do të çmendë edhe në sezonin e ardhshëm dimëror, mbi të gjitha në netët me tapet të kuq. Kjo verë do të jetë një shkëlqim i vazhduar i ngjyrave metalike si floriri i shkrirë që rrëshqet lehtë në trup, shkruan Bordo.al. 

Me pak fjalë, verbimet, reflekset dhe copërat e laminuara, e bëjnë 2017 vitin e ngjyrave metalike.

paco-rabanne-paris-fashion-week-fall-2017-collection-shopunder

paris-fashion-week-fall-2017-metal-shopunder-blog-fi2-2000x1037

fall_winter_2016_2017_color_trends_metallic_colors

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP