Është sulmuar një person në Shkup

M.D (36) nga Shkupi është lënduar rëndë dje pasi, derisa ka qëndruar dhe ka biseduar me shokët e tij në parkingun në bulevardin “Jani Sandaski” është sulmuar me thikë nga një person tani për tani i panjohur.

Siç kumtoi MPB-ja, plaçkitësi është afruar drejt M.D me vrap dhe për shkaqe ende të panjohura e ka lënduar në pjesën e kofshës të të dy këmbëve, duke u shkaktuar plagë të thella me thikë.

SPB Shkup ndërmerr masa për zbardhje të tërësishme të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP