Ledri Vula publikon projektin ‘U harrum’ (Video)

Ende pa u bërë një muaj nga lansimi i këngës ‘Pablo’ të cilën e solli në bashkëpunim me Gjikon, Lumi B dhje Skerdin, ai hodhi në treg këngën e re, shkruan lajmi.net.

“U harrum” titullohet kënga më e re e Ledrit të cilën fansat e tij e kanë pritur me padurim që nga dita kur Ledri paralajmëroi publikimin e saj.

Kjo super-këngë premton të futet në listën e këngëve ‘hit’ për këtë vit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP