I keni parë në fushë, por shikojeni çfarë bëhet kur Messi e takon Ronaldon në tunelin e stadiumit (VIDEO)

Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo janë dy lojtarët më të mirë që ka bota e futbollit.Sa herë takohen ata në mes veti bota “ndalet” dhe e shikon çdo veprim të tyre shkruan GazetaBlic.com.

Por ne jemi mësuar ti shohim vetëm gjatë fushës së gjelbër, por jo edhe në tunelin e stadiumeve.

Argjentinasi dhe portugezi para çdo takimi ata përshëndesin njëri tjetrin dhe madje respekti që kanë njëri për tjetrin tregon se sa gjigant janë këta dy super yje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP