Samsung gati për ta rinxjerrë në shitje Galaxy Note 7

Kompania Samsung është duke u bërë gati për rilansimin e telefonit Galaxy Note 7.
Sipas disa raportimeve, Samsung Galaxy Note 7R do të dalë në shitje në fund të muajit maj ose në fillim të qershorit.

Telefoni i ri do të vijë me baterinë 3200 mAh, më të vogël se Galaxy Note 7 origjinal që u tërhoq nga tregu shkaku i eksplodimit të telefonave.

Note 7 i ri do të kushtojë 620 dollarë mirëpo nuk pritet që të lansohet në Europë dhe Amerikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP