Ky është smartfoni më i vogël në botë (Video)

Nëse ju nuk i pëlqeni smartfonat e mëdhenjë dhe të rëndë, atëherë ky produkt mund të jetë pikërisht ajo që po kërkoni, transmeton Klan Kosova.

Është i vogël, i fuqishëm dhe më i mirë se Nokia 3310.

Jelly është smartfoni më i vogël me një lidhje interneti 4G. Ky celular do të ketë dy versione: standard dhe pro. Versioni standard do të kushtojë 109 dollarë, ndërsa ai pro do të kushtojë 125 dollarë.

Jelly do të ketë 1 GB RAM dhe 8 GB hapësirë për foto dhe aplikacione.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP