Formacionet zyrtare: Juventus – Monaco (FOTO)

Sonte duke filluar nga ora 20:45, do ta mësojmë finalistin e parë të Ligës së Kampionëve.
Juventus në shtëpi pret Monacon, në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale.

‘Zonja e Vjetër’ ndeshjen e parë në Monaco e ka fituar me rezultat 2:0.

Formacionet zyrtare:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP