Aksident i tmerrshëm në Maqedoni: Vdes një 20 vjeçar, dhe dy të tjerë mbeten të lënduar rëndë (VIDEO)

Në një aksident të rëndë që ka ndodhur sot në orët ka humbur jetën një djalë i moshës 20 vjeçare.

Nga aksidenti me makinë që ka ndodhur sot rreth orës 5:00 në Raça, përveç viktimës 20 vjeçare e pësoi me lëndime të rënda edhe një djalë tjetër i moshës 25 vhjeçare, i cili me lëndime të rënda u transferua në spital. Në makinë poashtu ka qenë edhe një person tjetër i cili ka marrë lëndime më të lehta, transmeton Antpress.
Jozyrtarisht mëson Ohrid1, se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e automjteti, që për pasojë fatale ka goditur një shtyllë.

One thought on “Aksident i tmerrshëm në Maqedoni: Vdes një 20 vjeçar, dhe dy të tjerë mbeten të lënduar rëndë (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP