Raiola: Ibrahimoviç mund të vazhdojë karrierën e tij

Menaxheri i Zlatan Ibrahimoviç-it, Mino Raiola, tha se ylli suedez i Manchester United ka kaluar një operacion të suksesshëm dhe se do të mund të vazhdojë karrierën e tij, raporton Anadolu Agency (AA).

Raiola dha deklaratë në lidhje me gjendjen e fundit të Ibrahimoviç-it, i cili ishte lënduar në ndeshjen e kthimit të çerekfinales kundër ekipit belg Anderlecht më 20 prill dhe i cili u largua nga fusha një kohë të caktuar.

“Ibrahimoviç kaloi një operacion të suksesshëm në gju. Do të rikuperohet. Nuk ka rrezik për përfundim të karrierës së tij”, ka thënë Raiola.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP