Duhej të lindte Adelina Ismaili që Zanfina të zbulonte këtë sekret për veten

Pak ditë pasi ka gëzuar statusin e tezes pas ardhjes në jetë të Uliksit, djalit të Adelinës, Zanfina Ismaili është me siguri, tezja më e lumtur në botë. Këto ditë të para të Uliksit, Zanfina ka fluturuar drejt së motrës për t’iu gëzuar edhe ajo të sapolindurit.

Por ardhja në jetë e Uliksit e ka bërë Zanfinën më të hapur edhe me publikun sa i përket jetës së saj private. Kështu duket nga postimi i fundit në Instastory. Edhe pse rrallëherë flet për jetën private dhe lidhjet e dashurisë, është Uliksi ai që “zbulon” se Zanfina është single.

E lumtur për nipin e sapoardhur në jetë, Zani ka postuar në Instastory një foto me dhuratën e parë të nipit, të cilën nuk e ka zgjedhur aspak të zakonshme. Bady e vogëlushit ka një mbishkrim përmes të cilit teze Zani zbulon edhe statusin e saj: është single.

“Tezja ime është single. Pyesni prindërit e mi për detajet…” – shkruhet në bady-n e vogëlushit, që me sa duket, teze Zanfina ia ka bërë dhuratë. Me këtë rast, kushdo që do ta shohë e lexojë mbishkrimin, mund të bëhet kureshtar kush është tezja single e vogëlushit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP