Kjo është gruaja më e bukur në botë për 2017-ën

Eshtë është shpallur edhe njëherë tjetër “Gruaja më e bukur në botë”. Revista “People” i ka dhuruar aktores këtë titull për vitin 2017, duke e bërë atë fituese për të pestën herë, përcjell Bordo.al.

Aktorja e famshme Julia Roberts e trashëgon këtë titull nga “Gruaja më e bukur e Vitit 2016”, që u shpall Jennifer Aniston. Roberts e ka fituar këtë titull përkatësisht në vitet 1991, 2000, 2005, 2010. Për herë të parë kur ka marrë këtë titull, Julia Roberts ka qenë vetëm 23 vjeç, një vit pas rolit në filmin “Pretty Woman”, edhe pse aktorja asokohe nuk e kuptoi rëndësinë e filmit.

Burimi: Glamour

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP