Një ditë do të pendoheni vetëm për këtë gjë

“Një ditë, kur të gjithë do të ju braktisin dhe do të mbeteni vetëm, do të pendoheni vetëm për gjërat që nuk i keni bërë. Për dashurinë e lëshuar sepse ishi tepër të frikuar për veten, të digjeni në zjarrin e saj”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP