Ndërruan jetë mbi 30 tifozë të Manchester United (FOTO)

Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit, shkruan Lajmi.net.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester United dhe Anderlecht në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP