Digjen barakat e Institutit për Shkenca Politike dhe Drejtorisë për Urbanizëm (FOTO+VIDEO)

Barakat afër shkollës së mesme SHMQSH “Zdravko Svetkovski” përballë pompës së benzinës “Makpetrol”  në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar nga zjarri i madh, njofton Portalb.mk.

Tash për tash nuk ka informata për shkaqet e zjarrit por dihet se në këto baraka të djegura tërësisht kanë figuruar Instituti i Shkencave Politike dhe Drejtorisë së Arkitekturës dhe Urbanizmit.

Nuk ka persona të lënduar kurse shkaqet e zjarrit do të dihen së shpejti.

18083475 10213073833624987 320383995 o

18083897 10213073837705089 318176013 o

18042750 1807478359569053 1596269710 o

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP