Vdiq ish futbollisti i njohur nga Premierliga (FOTO)

Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit, shkruan Lajmi.net.
Ehiogu ishte trajner i ekipit U-23 të Tottenhamit.

“Fjalët nuk mund ta përshkruajnë pikëllimin që e ndjejmë në klub”, ka thënë udhëheqësi i zhvillimit të trajnerëve në Tottenham, John McDermott.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP