Shihni në video se si i reziston torturave… Galaxy S8!

Kanali në Youtube, JerryRigEverything, na propozon një video të pasur me gërvitshje, djegie, presione dhe tortura tëndryshme, me protagpnist të famshmin Galaxy S8, flamurtari i fundit i prodhuesit koreanojugor, shkruan Bordo.al.

Testet e realizuara nga Zack, emri i youtuber-it, janë bërë tashmë një pikë referimi për të gjithë ata që duan tëzbulojnë aftësitë rezistuese të një smartfoni të ri, falër kritereve me të cilën zhvillohen. Pra në këtë video do tëshihni prova klasike si gërvishtje të ekranit, analizim të thelluar të përbërësve të jashtëm të smartfonit, si reagon ekrani kur nxhehet shumë si dhe testin që tregon sa rezistent është telefoni ndaj shtrembërimeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL