Pija që bën mrekulli

Konsumimi i kalorive të duhura është i nevojshëm nëse nuk duam që të kemi probleme shëndetësore.
Shumë njerëz që e kanë konsumuar këtë lën e kanë konfirmuar fuqinë që bën kjo pije.

Ju duhet:

1 domate
1 mollë
1 karrotë

Përbërësit i pastoni mirë dhe i vendosni në mikser dhe sapo të jetë përgatitur lëngu konsumojeni.

Konsumimi i kësaj pije në mëngjes, në stomakun bosh, 1 orë para ngrënies së mëngjesit, sjell rezultate të shpejta.

Ky lëng ju ndihmon në sistemin imunitar, parandalon kancerin, parandalon tensionin e lartë dhe atakun kardiak, forcon mushkëritë, relakson muskujt dhe përmison shikimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP