E jashtëzakonshme: Shikoni si e pritën Ronaldon në zhveshtore pas ndeshjes (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është pritur mbrëmë në mënyrë të jashtëzakonshme në zhveshtoret e Real Madridit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

VERZIONI DESKTOP