Dua Lipa paralajmëron këngën e re me këngëtarin amerikan

Ylli i pop muzikës, Dua Lipa ka paralajmëruar këngën e re përmes rrjeteve sociale, të cilën do ta sjellë në bashkëpunim.

“Lost In Your Light” titullohet kënga e saj e re, transmeton Koha.net. Këtë këngë ajo e sjell me artistin amerikan Miguel.

Kurse Miguel ka konfirmuar se kjo këngë do të publikohet më 21 prill.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP