Messi zgjedh përforcimin e madh të Barcelonës (FOTO)

Lionel Messi ka një kërkesë për përforcim të madh në Barcelonë, shkruan Lajmi.net.

Lionel Messi dëshiron që përforcimi i parë i Barcelonës për sezonin e ri të jetë ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, raportojnë mediat spanjolle.

Barcelona nuk do ta ketë të lehtë ta transferoj Griezmannin, pasi në garë për të janë edhe: Real Madrid, Manchester United e PSG.

Griezmann pritet të largohet nga Atletico Madrid pas përfundimit të këtij sezoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP