Adelina Ismaili bëhet nënë, bashkëshorti i saj publikon foton e parë me fëmijën (FOTO)

Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi përmes një fotografie të hedhur në llogarinë e tij në Facebook, shkruan lajmi.net

Në foto shihet dora e tij, dora e Adelinës dhe dora e fëmijës që është i gjinisë mashkull.

Gjinia është kuptuar nga komentet uruese të miqve të tij në Facebook që e uronin për lindjen e djalit.

adelina-bebi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP