Shikoni varëset e çuditshme me gurë ndriçues (FOTO)

Kur keni ndonjë aheng familjar apo shoqërie, gjithnjë përpiqeni që të dukeni bukur, përcjell Klan Kosova.

Por të paktën nuk është një varëse e thjeshtë që mund të ndryshojë gjithë pamjen tuaj.

Megjithatë edhe po të mos keni ndonjë ndej të veçantë, këto varëse  mund të jenë zgjidhja juaj më e këndshme për një ditë të thjeshtë qoftë edhe po të dilni për një kafe me miqët tuaj!

Qoftë ajo në një formë zemre apo kubi, kur ka elementin që ndriçon në errësirë, bëhet edhe më tërheqëse për ju.

Të tilla tashmë janë në trend për verën e këtij viti.

Varëset që ndriçojnë, të tilla si në fotografi ndonëse nuk mund të gjenden në tregun e Kosovës, ato mund t’i blini me porosi  në ndonjë aplikacion online.

 

vxcvxcvxcv

zc

 

cvcvcxv

czxczxczxc

cvcvcx

zxczxcxc

zxczxczxc

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP