Jennifer Lopez në skenë me ish-bashkëshortin, ja si reagon i dashuri i saj (VIDEO)

Jennifer Lopez është pa dyshim një ndër këngëtaret më të preferuara në të gjithë botën. E njohur jo vetëm për talentin e saj në muzikë Jennifer Lopez bën vazhdimisht bujë për historitë e saj të dashurisë.

Ajo momentalisht është në një lidhje me një basketbollist emri i së cilit është Alex Rodrigez. Pavarësisht se është në lidhje me Alex, një këngëtare e madhe si ajo, mund të vazhdojë bashkëpunimet në muzikë edhe me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony.

Madje J.Lo ka bashkuar në amfiteatrin e Republikës Domenikane edhe ish-bashkëshortin me të dashurin aktual.

Teksa Jennifer Lopez performonte në skenë me Marc Anthony-in, i dashuri i saj i saj i shikonte si spektator.

Alex qëndroi duke parë performancën e tyre së bashku me fansat, por reagimi i tij ishte shumë normal, sikur Jennifer dhe Marc mos të njiheshin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP