Pas 10 vitesh mungesë…këngëtarja e njohur rikthehet me një këngë shqip

Edhe pse jeton prej vitesh në Amerikë dhe po përpiqet të krijojë një karrierë të sajën atje, Bleona Qereti do të kthehet shumë shpejt në tregun shqiptar, shkruan Revista Class.

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti e cila tashmë është e famshme edhe jashtë Shqipërisë, do të vijë me një këngë në gjuhën shqipe.

Sipas Prive.al, këngëtarja shqiptare do të sjellë për publikun shqiptar një këngë shqip, gjë e cila na mungon prej 10 vitesh nga Bleona. Ajo do të rikthehet në vendlindje për të realizuar këtë këngë të re.

Bleona, së shpejti do të jetë pjesë edhe e në një film artistik ku do të luajë përkrah aktorëve amerikanë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP