Syzet pasqyrë duhet t’i keni këtë sezon

Obsesioni kundër diellit i këtyre çasteve? Xhamat pasqyrë me theks futurist dhe pamje maskuese, që sjellin shumë energji. Thjesht për të shkëlqyer…

Me afrimin e ditëve plot diell syzen shndërohen në aksesorë të përditshmërisë tuaj dhe si çdo gjë tjetër edhe ato preken nga tendencat e modës së fundit. Gjeni në galerinë tonë cilat janë syzet pasqyrë më në modë për këtë sezon./ Bordo.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP