Shpati tregon pse u nda nga Afërdita Dreshaj (Video)

Këngëtari Shpat Kasapi në emisionin ‘Mirage’ të lajmi.net, nuk hezitoi të fliste edhe për lidhjen e tij me Afërdita Dreshaj.
Ai tregoi se kur u njoftuan ata, sa vite ishin bashkë dhe përse u ndanë, transmeton Lajmi.net.

E kur jemi të ndarja, Shpati ekskluzivisht tregoi arsyen që çoi deri tek përfundimi i lidhjes!

Kuptojeni këtë në videon më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP