“Gjurmë Shqiptare”: Ilirida, të vërtetat e jashtëzakonshme

Maqedonia e lashtë dhe ajo e sotme… Një udhëtim që zbulon të vërtetat, rrënjët, deformimet, transmeton Top Channel.

Cila është lidhja mes Maqedonisë së lashtë dhe asaj të sotme? Si manipulohet historia? Gazetari Marin Mema sjell një investigim në qendrat kryesore. Çfarë fsheh nëntoka e tyre?

Ndiqni videon e plotë që sjell të vërtetat e jashtëzakonshme!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP