Samsung Galaxy S8 dhe S8+ prej floriri 24 dhe 18 karat

Marka e luksit Truly Exquisite, e specializuar në personalizimin e pajisjeve smart, ka prezantuar disa versione me të vërtetë ekskluzive të modeleve të reja Samsung Galaxy S8 dhe S8+. Këto modele dallojnë nga versionet standard nga korniza anësore të realizuar me flori 18 dhe 24 karat dhe me çmime, normalisht, shumë më të lartë që fillojnë nga 2 250 sterlina (rreth 2 600 euro).

Këta smartfonë do të dorëzohen bashkë me një ambalazhim veçanërisht të pasur që përfshin, përveç aksesorëve të pranishëm në paketimin normal, një kasë prej druri, një bateri të jashtme prej floriri, një Samsung Gear VR (Realitet Virtual), pllakën për karikimin me wireless dhe një mbajtëse kartvizitash prej lëkure.

Do të jetë e mundur që të zgjidhet mes modelit 24 karat që vjen në ngjyrat platin dhe të verdhë, ose 18 karat që vjen në një ngjyrë më femërore flri rozë. Këto edicione të limituara do të dërgohen falas në të gjithë botën duke filluar nga data 22 maj.

Nëse jeni të interesuar të belni një prej këtyre Galaxy S8 mund të vizitoni faqen zyrtare truliexquisite.co.uk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP