Kamerë e fshehtë: Si reagojnë banorët e Strumicës kur dikush ju flet në gjuhën shqipe (VIDEO)

Shikojeni kamerën e fshehtë të realizuar nga TV 21 në të cilën gazetari përpiqet që të merret vesh me banorët e Strumicës në gjuhën shqipe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP