Të japësh lajmet kur bie tërmet…

Një tërmet 5.2 ballë tronditi sot kryeqytetin e Shqipërisë, Durrësin dhe disa qytete të tjera të vendit. Ndërkohë që shumë njerëz mund të kenë qenë në shtëpi si ditë fundjave, apo në rrugë, Drini Zeqo ishte në krye të detyrës, shkruan Durreslajm.al.

Ai ka treguar menjëherë në rrjete sociale emocionet e forta që përjetoi, duke dhënë lajmet nën lëkundje. Kjo nuk i kishte ndodhur kurrë më parë.

“Edhe lajmet me tërmet nuk i kishim dhënë… për t’u mbajtur mend”, shkroi gazetari.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP