Si ta zhbllokoni iCloudin e iPhonit me një metodë të thjeshtë (Video)

Bllokimi i iCloud është më i rrezikshmi për të humbur një telefon. Por, ky problem nuk po del të jetë fundi i botës.

Në videon e mëposhtëme mund të ndiqni të gjitha hapat që dërgojnë në tejkalimin e këtij problemi.

Të njëjtën praktikë mund ta përdorni në secilin model të iPhonit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP